szkolenie indywidualne

szkolenie indywidualne

dlaczego/ po co?

Psowate naturalnie uczą się poprzez naśladownictwo. Jednak pracą w grupie nie jesteśmy w stanie nauczyć naszego podopiecznego wszystkich pożądanych zachowań. Czasami po prostu nie możemy regularnie uczęszczać na kursy grupowe, a nie chcemy pozostawić psa bez szkolenia bądź potrzebujemy pracować z podopiecznym w konkretnym środowisku. Gdy przygotowujemy psa do specjalnej roli, jaką ma odegrać w przyszłości lub chcemy wprowadzić specyficzne komendy - szkolenie indywidualne jest trafnym wyborem.

Trenujemy w ustalanym indywidualnie miejscu i czasie, a cała moja uwaga w całości skupiona jest na jednym właścicielu i jednym psie. Program szkolenia dopasowany jest do konkretnych potrzeb i obejmuje szerokie spektrum zadań, jakie wyznaczymy psu - od podstawowego posłuszeństwa, poprzez socjalizację z konkretnym środowiskiem do wstępu do przygotowania czworonoga do sportów kynologicznych, udziału w wystawach czy pracy jako psa asystującego w edukacji. A może po prostu potrzebujemy bezkonfliktowego, pomocnego czworonożnego domownika - wybór należy do Was.

czego się nauczysz?

 • indywidualny program zajęć
 • dostosowane do właściciela czas i miejsca szkolenia
 • pełna uwaga skupiona na jednym właścicielu i jednym psie
 • możliwość wprowadzenia skomplikowanych komend
 • socjalizacja z dowolnym środowiskiem
 • przygotowanie psa do konkretnej roli

jak/ gdzie/ kiedy?

Szkolenie indywidualne - czas, częstotliwość i miejsce prowadzenia zajęć dostosowane są do właściciela. Możemy spotkać się na terenie szkoleniowym, w mieście, parku czy okolicach domu właściciela. Program zajęć dopasowany jest zarówno do konkretnych potrzeb mając na względzie możliwości szkolonego psa. W przypadku pracy w lokalizacji znacznie oddalonej od terenu szkoleniowego - cena ustalana jest indywidualnie.

najbliższe kursy

 • szkolenie indywidualne

  100zł + koszt dojazdu

  zajęcia 60-minutowe
  wiek psa
  dowolny

  pozostałe kursy